رفتن به محتوای اصلی
x

درباره ما

پوراپخش

درباره ما

در سال 1388 شرکت توزیع دارویی پوراپخش (سهامی خاص) به عنوان یک شرکت خصوصی و به عنوان پخش اختصاصی هلدینگ پوراطب تاسیس و فعالیت رسمی خود را در زمینه پخش محصولات و مکمل های دارویی آغاز نمود. این شرکت زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری پورا دارو ایرانیان و توزیع کننده اصلی محصولات این هلدینگ و بیش از 90 تامین کننده خارج از گروه میباشد و اکنون پس از کسب سالها تجربه فروش و پخش در سطح داروخانه ها، بیمارستان ها، مراکز درمانی و آرایشی، در تمامی استان های کشور حضور فعال دارد. پوراپخش 17 شعبه در سطح استان های کشور دارد که همگی با داشتن نیروی نسانی متخصص و زیرساخت مناسب، به مشتریان عزیز و ارزشمند خود خدمت می نماید. شرکت پوراپخش مفتخر است علاوه بر محصولات دارویی و آرایشی، داروهای گروه مشتقات خونی و پلاسما نیز به سبد شرکت افزوده گردیده است. این اقلام جزو محصولات پرمصرف و حیاتی در سیستم سلامت کشور می باشد.

:از مهم ترین قابلیت ها و امکانات شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود

 پخش سراسری به تمام مراکز درمانی و داروخانه های کشور از طریق 17 شعبه .

 با بیش از 16000 مترمربع مساحت کل انبارهای شرکت با ظرفیت 9300  پالت .

 حدود 15000 مشتری فعال شامل 10500 داروخانه، 1000 بیمارستان، 250 درمانگاه، 3000 مرکز آرایشی زیبایی و 250 پزشک .

 سبد محصولات شامل بیش از 3700 قلم محصولات متنوع از گروه های  دارویی، مکمل، پلاسما (فراورده های خونی) و آرایشی .

 بیش از 60 ناوگان حمل و نقل .

 تعداد پرسنل شرکت 500 نفر .

 حدود 60 تامین کننده با بیش از 100 برند .

 

چشم انداز

قرار گرفتن در زمره چهار شرکت خصوصی پخش برتر در داروهای تولید داخل، مکمل های دارویی، فرآورده های خونی و محصولات آرایشی و بهداشتی از نظر تامین کنندگان، مشتریان و جویندگان کار در صنعت پخش و پیشرو در استفاده از فناوری های نوین.

مأموریت

ما متعهدیم محصولات و مکمل های دارویی و فرآوردههای خونی و محصولات آرایشی و بهداشتی را با کیفیت مناسب در داروخانه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی سراسر کشور توزیع کنیم و در این راه به دانش، تخصص و انگیزه همکارانمان متکی هستیم.

ارزش ها

خلاقیت و نوآوری، مشتری محوری، شور و اشتیاق، روحیه کار تیمی، مسئولیت پذیری و پاسخگویی، تعالی جویی و بهبود مستمر