رفتن به محتوای اصلی
x
 • نظر
  پروژه نظرسنجی "م مثل مشتری"

  واحد ارتباط با مشتریان شرکت توزیع دارویی پوراپخش، به منظور بهبود عملکرد و ایجاد ارتباط موثر با مشتریان در¬نظر دارد میزان رضایت و نقطه نظرات مشتریان خود را بر طبق پروژه "م مثل مشتری" سنجش نماید.
  این پروژه از مهرماه سال 99 در سراسر کشور و برای بیش از 1450 مشتری، آغاز گردیده است.

 • دوره 8 گانه آموزش فروش و تکنیک های فروشندگی حرفه ای

  دوره 8 گانه آموزش فروش و تکنیک های فروشندگی حرفه ای
  مهارت فروشندگی، حوزه‌ی بسیار گسترده‌ای از مهارت‌ها را در برمی‌گیرد. به منظور ارتقا فروشندگان شرکت از سطح سفارش گیرنده به فروشنده حرفه ای، 8 دوره آموزش فروشندگی در دفتر مرکزی توسط اساتید برتر ، برنامه ریزی شده است. در انتهای هر مرحله آزمونی از فراگیران اخذ می گردد و نفرات برگزیده به مرحله بعدی راه یافته و به عنوان فروشندگان تخصصی شرکت انتخاب می گردند.
  مرحله اول این آموزش ها که آماده سازی قبل از ویزیت نام دارد شامل سرفصل های "برنامه ریزی برای فروش، انجام مسیربندی درست و مدیریت زمان" می باشد.

 • اولین جلسه دوره آموزش آنلاین

  اولین جلسه دوره آموزش آنلاین
  با توجه به شیوع ویروس کرونا در برخی از نقاط کشور و لزوم رعایت موارد بهداشتی و ایمنی از جمله خودداری از رفت و آمد غیر ضروری در محیط های عمومی و تجمعات، 

 • عقد قرارداد همکاري با شرکت داروسازي کاسپين تامين

  عقد قرارداد همکاري با شرکت داروسازي کاسپين تامين


  با عنايت به تصميم هيئت مديره شرکت در خصوص توسعه سبد محصولات با محصولات شرکت هاي برتر توليد کننده خارج از گروه ، مذاکره با شرکت هاي سرمايه گذاري دارويي تامين دارو (زيرمجموعه هلدينگ تامين اجتماعي) در دست اقدام قرار گرفت و نهايتا به منظور استفاده از محصولات خاص داروخانه اي ، بيمارستاني و کالاهاي استراتژيک شرکت داروسازي کاسپين، قرارداد همکاري با اين شرکت منعقد گرديد.

   

 • عقد قرارداد همکاری با شرکت داروسازی اکسیر

  با عنایت به تصمیم هیئت مدیره شرکت در خصوص توسعه سبد محصولات با محصولات شرکت های برتر تولید کننده خارج از گروه ، مذاکره با شرکت های سرمایه گذاری دارویی تامین دارو (زیرمجموعه هلدینگ تامین اجتماعی) در دست اقدام قرار گرفت و نهایتا به منظور استفاده از محصولات خاص داروخانه ای ، بیمارستانی و کالاهای استراتژیک شرکت داروسازی اکسیر، قرارداد همکاری با این شرکت منعقد گردید.