رفتن به محتوای اصلی
x
 • عقد قرارداد با شرکت آرین گستر

  عقد قرارداد با شرکت آرین گستر
  شرکت توزیع دارویی پوراپخش با هدف توسعه سبد مکمل های تغذیه ای-دارویی خود با محصولات شرکت های برتر تولید کننده مکمل و دارویی، اقدام به عقد قرارداد با شرکت آرین گستر نموده است.
  شرکت آرین گستر یک شرکت دانش بنیان با محوریت زیست فناوری است که به پرورش انواع ریز جلبک ها و تولید محصولات با ارزش افزوده از آنها را در حوزه های آرایشی و بهداشتی و مکمل های تغذیه ای میپردازد.
   

 • عقد قرارداد با شرکت امیددارو سلامت

  عقد قرارداد با شرکت امیددارو سلامت
  شرکت توزیع دارویی پوراپخش با هدف توسعه سبد مکمل های تغذیه ای-دارویی خود با محصولات شرکت های برتر تولید کننده مکمل و دارویی، اقدام به عقد قرارداد با شرکت امیددارو سلامت نموده است.
  امیددارو سلامت جزء شرکت¬های پیشگام در زمینه واردات دارو و مکمل¬های دارویی و غذائی میباشد.
   

 • عقد قرارداد با شرکت دیبا دارو پارسیان

  عقد قرارداد با شرکت دیبا دارو پارسیان
  باتوجه به نیاز روز افزون جامعه به استفاده از مکمل های غذایی، شرکت توزیع دارویی پوراپخش با هدف توسعه سبد مکمل های تغذیه ای-دارویی خود با محصولات شرکت های برتر تولید کننده مکمل، اقدام به عقد قرارداد با شرکت دیبا دارو پارسیان نموده است.
  این شرکت واردکننده "شارک" که تولید شده از غضروف کوسه است میباشد. باتوجه به اینکه کوسه ها دارای اسکلت داخلی غضروفی وسیع هستند، یک منبع از مولکول های فعال بیولوژیکی میباشند. این محصول برای بهبود درد و خشکی مفاصل در بیماران مبتلا به آرتروز بسیار مفید است
   

 • تبریک روز پرستار

  امسال روز پرستار یادآور رشادت ها، ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌های پرستاران متعهدی است که در کارزار کرونا جامه خدمت پوشیدند و تلاش کردند رخت تندرستی به تن آسیب دیدگان و مبتلایان کرونا کنند؛ لذا وظیفه خود می‌دانیم که این روز را به جامعه پرستاری تبریک گفته و از خدمات آنان به ویژه در بحران کرونا قدردانی کنیم.  

 • برگزاری کارگاه دو روزه "نظام جامع آموزش

  برگزاری کارگاه دو روزه "نظام جامع آموزش"
  در جهت پویایی فرهنگ یادگیری و تعالی تیم منابع انسانی، شرکت پورا پخش اقدام به برگزاری کارگاه دو روزه نظام جامع آموزش با حضور جناب آقای دکتر اکبر عیدی ورزید.
  در این کارگاه ضمن بررسی عارضه های آموزشی و نگاه سیستمی به مدیریت آموزش، به چگونگی انجام نیازسنجی آموزشی، طراحی محتوا، برنامه ریزی آموزشی و روند سنجش اثربخشی آموزش پرداخته شد.